Bid in oktober de Rozenkrans voor de vrede
Oproep door paus Leo XIV in Lourdes
Tijdens het Angelusgebed in Lourdes heeft paus Leo XIV christenen opgeroepen om in de maand oktober de heilige Rozenkrans te bidden, met als intentie vrede in de wereld en een einde aan gewapende conflicten.
Het bisdom sluit zich van harte aan bij deze oproep van de paus. Iedereen wordt uitgenodigd om in oktober de Rozenkrans te bidden voor de vrede: persoonlijk, in het gezin, in de parochie of op school.
Wie dat wil, kan zich in het bijzonder aansluiten bij de gebedsweek van 1 tot 7 oktober. Het gebed hoeft niet lang of ingewikkeld te zijn. Eén tientje, thuis aan tafel, in de Mariakapel of na de eucharistie, is al een antwoord op de vraag van de paus. Een compleet Rozenhoedje gezamenlijk is natuurlijk mooier.
Laten we Maria, Koningin van de vrede, vragen dat oorlogen ophouden en dat mensen de moed vinden tot dialoog, verzoening en barmhartigheid.
bron: Bisdom Haarlem-Amsterdam
In onze parochie kunt u voor de weekviering op dinsdag en vrijdag om 8.30 uur het Rozenkransgebed mee komen bidden.
























